
147 ₴
124,95 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Play-Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вес (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид игрушки | Інструменти для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 6 років |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 42 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 42х31х8 см |
| Размеры упаковки | 42х31х8 см |
| Страна-производитель товара | Туреччина |
| Тип | Інструменти для ліплення |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в упаковці (см) | 31 |