
336 ₴
288,96 ₴
Велике надувне коло діаметром 107 см — ідеальний вибір для літнього дозвілля. Виготовлене з міцного та довговічного вінілу, який добре витримує вплив сонця та механічні навантаження.
Коло має зручні пластикові ручки, що додають комфорту та безпеки під час плавання. Завдяки яскравому дизайну коло добре помітне у воді, що є важливою перевагою при використанні дітьми.
Підійде як для пляжного відпочинку, так і для розваг у басейні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 0,66 |
| Вага (кг) | 660 |
| Вага в упаковці, кг | 660 |
| Вага, г | 0,66 |
| Вага | 0,66 кг |
| Тип іграшки | Коло |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 9 років |
| Вікова група | Від 9 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 9 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 107 см діаметр |
| Розміри | 107 см діаметр |
| Розміри паковання | 20х18х7 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 660 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |