
191 ₴
162,35 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Очки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 90 |
| Вес (кг) | 0,09 |
| Вага в упаковці, кг | 0,09 |
| Вага, г | 90 |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид игрушки | Окуляри для плавання |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 8 років |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Детский возраст | від 8 років |
| Длина (см) | 20 |
| Категория товара | Набори для плавання |
| Размер | 20х16х4 см |
| Размеры упаковки | 20х16х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | Блистер |
| Цвет | 0,09 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |