
173 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид игрушки | Мильні бульбашки |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 21 |
| Звукoвыe эффeкты | Нет |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Комплект поставки | пістолет-1шт, наповнювач-1шт |
| Комплектация | пістолет-1шт, наповнювач-1шт |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 21х26х7 см |
| Размеры упаковки | 21х26х7 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Мильні бульбашки |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |