
570 ₴
484,50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Вес | 0.9 кг |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 900 |
| Вес (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вид игрушки | Магнітна |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 8 років |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Детский возраст | від 8 років |
| Длина (см) | 31 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Количество участников | Для 2-х |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 31х16х5 см |
| Размеры упаковки | 31х16х5 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Шахи/Шашки |
| Тип | Магнитная |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |