

286 ₴
243,10 ₴
Коротка назва: Конструктор Бамсик Minі pazzle № 2
В комплекті: 50 елементів конструктору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,52 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 50 |
| Кількість деталей (шт.) | 50 |
| Кількість предметів у наборі | 50 |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 15х15х25 см |
| Розміри паковання | 15х15х25 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |