



280 ₴
238 ₴
Короткий опис: Конструктор згідно з назвою — модель №1 серії Mega Brick від Бамсик. Набір містить 5 штук елементів, кожен елемент має 4 кнопки.
Опис сформовано виключно на підставі наданої назви товару і відомих характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,45 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Вік | від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 5 |
| Кількість деталей (шт.) | 5 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | розмір однієї деталі 13х13х8 см |
| Розміри | розмір однієї деталі 13х13х8 см |
| Розміри паковання | 35х13х13 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |