




129 ₴
109,65 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид игрушки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 11 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект поставки | 40 магнітних елементів |
| Комплектация | 40 магнітних елементів |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 13х9 см |
| Размеры | 13х9 см |
| Размеры упаковки | 11х3х17 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |