





364 ₴
309,40 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DoDo |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 750 |
| Вес (кг) | 0,75 |
| Вага в упаковці, кг | 0,75 |
| Вага, г | 750 |
| Вес | 0,75 кг |
| Вид игрушки | Календар |
| Висота в упаковці (см) | 33 |
| Возраст | від 3 років |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота (см) | 33 |
| Глибина в упаковці (см) | 49 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 49 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект поставки | магнітна планшетка, лист з магнітами, шнурок |
| Комплектация | магнітна планшетка, лист з магнітами, шнурок |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 46х30 см |
| Размеры | 46х30 см |
| Размеры упаковки | 49х1х33 см |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Календарь |
| Упаковка | картон |
| Цвет | 0,75 |
| Ширина (см) | 1 |
| Ширина в упаковці (см) | 1 |
| Язык | українська |