

198 ₴
168,30 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Strateg |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 560 |
| Вес (кг) | 0,56 |
| Вага в упаковці, кг | 0,56 |
| Вага, г | 560 |
| Вес | 0,56 кг |
| Вид игрушки | Розкопки |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 5 років |
| Высота (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 25 |
| Категория товара | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект поставки | брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інстр |
| Комплектация | брикет, набір інструментів, захисні окуляри, інстр |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 25х6х18 см |
| Размеры упаковки | 25х6х18 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Динозаври |
| Тип | Розкопки |
| Цвет | 0,56 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Язык | українська |