

75 ₴
63,75 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Strateg |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 110 |
| Вес (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид игрушки | Набори для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 14,5 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 14,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 9,5 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 9,5 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект поставки | тісто для ліплення-5 шт, інструмент |
| Комплектация | тісто для ліплення-5 шт, інструмент |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 9,5х2х14,5 см |
| Размеры упаковки | 9,5х2х14,5 см |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,11 |
| Ширина (см) | 2 |
| Ширина в упаковці (см) | 2 |