




538 ₴
457,30 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Strateg |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 550 |
| Вес (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид игрушки | Розважальна |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 7 років |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 43 |
| Детский возраст | від 7 років |
| Длина (см) | 43 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Комплект поставки | планшетки-6шт, фішки-30шт, три колоди карт, інстру |
| Комплектация | планшетки-6шт, фішки-30шт, три колоди карт, інстру |
| Количество участников | 2-8 |
| Материал | картон |
| Материалы | картон |
| Назначение | Для всієї родини |
| Размер | 43х11х6 см |
| Размеры упаковки | 43х11х6 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Язык | українська |