
241 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Автопром |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 140 |
| Вес (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид игрушки | Машинка |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 14 |
| Звукoвыe эффeкты | Нет |
| Категория товара | Колекційні машинки |
| Масштаб | 1:43 |
| Материалы | метал, комбіновані матеріали |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 14х7х6 см |
| Размеры упаковки | 14х7х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | Нет |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 7 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |