

316 ₴
268,60 ₴
Коротко про гру: Малюк стає справжнім слідопитом: уважно розглядає тварин, зіставляє їхні фото з ілюстраціями та відбитками, щоб зрозуміти, кому належать сліди. Це не лише пізнання — це захоплива пригода, що розвиває логіку, пам'ять і допитливість.
Безпечні та приємні на дотик матеріали з якісною поліграфією — легко тримати в руках і зручно використовувати під час занять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вага | 0,45 кг |
| Тип іграшки | Розвиваючі |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категорія товару | Сортери |
| Комплект постачання | 18 дощечок з картинками 6 звірів, фото та ілюстрац |
| Комплектація | 18 дощечок з картинками 6 звірів, фото та ілюстрац |
| Матеріали | березова фанера |
| Розмір | 20х6х16 см |
| Розміри паковання | 20х6х16 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Колір | 0,45 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Мова | українська |