


643 ₴
546,55 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 670 |
| Вес (кг) | 0,67 |
| Вага в упаковці, кг | 0,67 |
| Вага, г | 670 |
| Вес | 0,67 кг |
| Вид игрушки | Набір для ванної |
| Висота в упаковці (см) | 43 |
| Возраст | від 18 місяців |
| Возрастная группа | від 18 місяців |
| Высота (см) | 43 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Детский возраст | від 18 місяців |
| Длина (см) | 23 |
| Категория товара | Іграшки для ванної |
| Материал | безпечний пластик |
| Материалы | безпечний пластик |
| Размер | 23х13х43 см |
| Размеры упаковки | 23х13х43 см |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір для ванної |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,67 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |