
98 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вес (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид игрушки | Настільна гра |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 15 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Количество участников | 2+ |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 15х5х3 см |
| Размеры упаковки | 15х5х3 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Домино |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |