
212 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Оригинал |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Блистер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Ляльки Winx |
| Возраст | від 3 років |
| Детский возраст | від 3 років |
| Категория товара | Ляльки та аксесуари |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 23х18х4 см |
| Размеры упаковки | 23х18х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Куклы |