
360 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Пол | Для мальчиков |
| Производитель | Другие |
| Размер | 21х7х10 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина в упаковці (см) | 7 |