


278 ₴
236,30 ₴
Динамічна іграшка, що об'єднує в собі пригодницький сюжет та простоту керування. Цей робот миттєво змінює вигляд і запрошує до фантастичних боїв, рятувальних місій та творчих історій.
Робот-трансформер — це не просто іграшка, це старт для безлічі пригод, де кожна гра відкриває нові ролі, емоції та історії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вага | 0,17 кг |
| Тип іграшки | Трансформер |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категорія товару | Роботи і трансформери |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 19х7х20 см |
| Розміри паковання | 19х7х20 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Колір | 0,17 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |