
116 ₴
Яскравий і захопливий комплект, створений, щоб розпалити уяву дитини та подарувати годинник активної гри. Кожен елемент набору має динамічний дизайн у спортивному стилі та продуману форму для легкого керування під час ігор.
Kid cars Sport стане відмінним вибором для тих, хто шукає розвивальну і приємну іграшку — вона поєднує активність, творчість та простоту використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigres |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мотоцикл |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Висота в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 26 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 8 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество деталей | 3 |
| Кількість деталей (шт.) | 3 |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Материал | полімерні матеріали |
| Размер | 26х8х10 см |
| Размеры упаковки | 26х8х10 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |