
195 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вес (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид игрушки | Собака |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 18 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Комплект поставки | герой-1шт, значок-1шт |
| Комплектация | герой-1шт, значок-1шт |
| Материалы | пластик |
| Размер | 18х17х6 см |
| Размеры упаковки | 18х17х6 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Собака |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |