
467 ₴
396,95 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коврик пазл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вес (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид игрушки | Килимок-пазл |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 1 року |
| Возрастная группа | від 12 місяців |
| Высота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Детский возраст | від 12 місяців |
| Длина (см) | 29 |
| Категория товара | Розвиваючі килимки |
| Количество деталей | 10шт (29*29 см) |
| Кількість деталей (шт.) | 10шт (29*29 см) |
| Количество предметов в наборе | 10шт (29*29 см) |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 29х29х10 см |
| Размеры упаковки | 29х29х10 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |