
305 ₴
Інтерактивна іграшка «Тварина з музикою» — це кумедний та захопливий друг для вашої дитини. Іграшка вміє рухатися, відтворювати веселу музику та створювати радісний настрій.
Особлива функція — іграшка «несе яйця», що робить гру ще цікавішою та захопливішою. Малеча із задоволенням буде спостерігати за процесом і грати знову і знову.
Переваги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не входять в комплект) |
| Категория товара | Інтерактивні тварини |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Размер | 21х16х11 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Животные |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Элемент питания | батарейка |