

89 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Оригинал |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вес (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид игрушки | Набори для ліплення |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 18 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект поставки | маса для ліплення (128 г), 6 карток для моделюванн |
| Комплектация | маса для ліплення (128 г), 6 карток для моделюванн |
| Размер | 18х18х8 см |
| Размеры упаковки | 18х18х8 см |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |