

1 226 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 1200 |
| Вес (кг) | 1,2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,2 |
| Вага, г | 1200 |
| Вес | 1,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 14 років |
| Высота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 48 |
| Детский возраст | від 14 років |
| Длина (см) | 48 |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Количество деталей | 83 |
| Кількість деталей (шт.) | 83 |
| Количество предметов в наборе | 83 |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 32,4 см |
| Размеры | 32,4 см |
| Размеры упаковки | 48х34х12 см |
| Тематика | Космос |
| Уровень сложности | 5 |
| Цвет | 1,2 |
| Ширина (см) | 34 |
| Ширина в упаковці (см) | 34 |