



766 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 700 |
| Вес (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид игрушки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 8 років |
| Высота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Детский возраст | від 8 років |
| Длина (см) | 29 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Количество деталей | 123 |
| Кількість деталей (шт.) | 123 |
| Количество предметов в наборе | 123 |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 29х18х10 см |
| Размеры упаковки | 29х18х10 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Конструктор |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |