
369 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tigres |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Набор для песочницы |
| Упаковка | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 800 |
| Вес (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Висота в упаковці (см) | 38 |
| Возраст | від 1 року |
| Высота (см) | 38 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Детский возраст | від 1 року |
| Длина (см) | 21 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект поставки | машинка, відерко, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Материал | полімерні матеріали |
| Размер | 38х21х24 см |
| Размеры упаковки | 38х21х24 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |