
274 ₴
Малювати може кожен, а з картинами за номерами від ТМ Лавка Чудес — це цікаво та захопливо! У Вас вийде створити авторський шедевр своїми руками, навіть якщо працюватимете з полотном і фарбами вперше. Захопливе малювання за номерами сприятливо впливає на настрій, творчий розвиток і приємний результат — особистий шедевр на стіну в інтер'єр або як подарунок hand-made.
Внимание!!! Відтінки фарб можуть відрізнятися від фото!
Набір для малювання за номерами містить:
- Полотно з чистої бавовни з пронумерованим контурним малюнком на дерев'яній рамці з кріпленнями,
- Фірмову подарункову картонну коробку,
- Комплект пронумерованих акрилових фарб яскравих, стійких кольорів на водній основі, з нетоксичних компонентів. Всі необхідні фарби вже в комплекті та не вимагають змішування,
- Три пензлі з еластичного нейлонового волокна
Розмір полотна: 40 х 50 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Лавка Чудес |
| Жанр | Анималистика |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 600 |
| Вес (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Категория товара | Картини за номерами Тварини |
| Назначение | Для взрослых |
| Ориентация | ???????????? |
| Орієнтація картини | Вертикальная |
| Размер | 0х0х0 см |
| Размеры упаковки | 0х0х0 см |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Города, Люди |
| Цвет | 0,6 |