
551 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 50 см |
| Глибина в упаковці (см) | 50 |
| Категория товара | Звірі |
| Материал | Комбинированный |
| Производитель | НікоМ |
| Размер | 50х20х20 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |