
302 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5 V (не входят в комплект) |
| Категория товара | Мильні бульбашки |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Інші |
| Размер | 17х21х9 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |