
346 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 33 см |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| Категория товара | Лизуни та приколи |
| Комплект поставки | іграшка, зарядний пристрій |
| Материал | Комбинированный |
| Производитель | Інші |
| Размер | 13х40х13 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина в упаковці (см) | 40 |
| Язык | українська |