
385 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Комбинированный |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Monster High |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 29 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Категория товара | Лего сумісні конструктори |
| Пол | Для девочек |
| Размер | 29х19х6 см |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ляльки Monster High |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |