
536 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не входять до комплекту) |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Материал | Комбинированный |
| Производитель | Інші |
| Размер | 28х15х15 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Тематика | Логічні |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Элемент питания | батарейка |