
1 543 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doloni |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Песочница |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 3100 |
| Вес (кг) | 3,1 |
| Вага в упаковці, кг | 3,1 |
| Вага, г | 3100 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 18 місяців |
| Возрастная группа | від 18 місяців |
| Высота | 20,2 см |
| Высота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 81 |
| Детский возраст | від 18 місяців |
| Длина (см) | 81 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект поставки | пісочниця-1шт, парасолька-1шт |
| Комплектация | пісочниця-1шт, парасолька-1шт |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Материал | Базальтопластик |
| Материалы | поліпропілен |
| Размер | 81х81х20,2 см |
| Размеры | 81х81х20,2 см |
| Размеры упаковки | 83х83х25 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Цвет | 3,1 |
| Ширина (см) | 81 |
| Ширина в упаковці (см) | 81 |