
1 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G Y |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 2.7 |
| Вага, г | 2700 |
| Вес | 2,7 кг |
| Висота в упаковці (см) | 60 |
| Возраст | від 6 років |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Категория товара | Самокати |
| Максимальная нагрузка | 60 кг |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материал колёс | PU |
| Размер | 60х16х29 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна регистрации | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | 2.7 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |