
160 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вес (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Бластери |
| Вид игрушки | Помпове |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 54 |
| Детский возраст | від 3 років |
| Длина (см) | 54 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Пол | Мальчик |
| Пол ребенка | Хлопчик |
| Размер | 54х13х4 см |
| Размеры упаковки | 54х13х4 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Водне |
| Тип | Помпове |
| Тип боеприпасов | Водяна зброя |
| Упаковка | Сетка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |