
86 ₴
73,10 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 25 |
| Вес (кг) | 0,025 |
| Вага в упаковці, кг | 0,025 |
| Вага, г | 25 |
| Вес | 0,025 кг |
| Вид игрушки | Головоломка |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 5 років |
| Высота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Детский возраст | від 5 років |
| Длина (см) | 10 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Размер | 21х10х2 см |
| Размеры упаковки | 21х10х2 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Упаковка | Планшет |
| Цвет | 0,025 |
| Ширина (см) | 2 |
| Ширина в упаковці (см) | 2 |