

109 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YG Toys |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,04 кг |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 12 см |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Категория товара | Тварини та комахи |
| Размер | 11х13х4 см |
| Страна регистрации | Китай |
| Тематика | Животные |
| Тип | Лошадка |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |