
23 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 7 см |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Категория товара | Герої з мультфільмів |
| Материал | Комбинированный |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Інші |
| Размер | 11х8х3 см |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Одна фігурка |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0.04 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |