
224 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Набор для песочницы |
| Упаковка | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вес (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид игрушки | Набір для пісочниці |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 12 місяців |
| Возрастная группа | від 12 місяців |
| Высота (см) | 30 |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Детский возраст | від 12 місяців |
| Длина (см) | 30 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект поставки | відро, сито, лопатка, грабельки, лійка, 2 формочки |
| Комплектация | відро, сито, лопатка, грабельки, лійка, 2 формочки |
| Материалы | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 30х35х30 см |
| Размеры упаковки | 30х35х30 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 35 |
| Ширина в упаковці (см) | 35 |