
348 ₴
295,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cubika |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 450 |
| Вес (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид игрушки | Кубики |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Возраст | від 18 місяців |
| Возрастная группа | від 18 місяців |
| Высота (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Детский возраст | від 18 місяців |
| Длина (см) | 16 |
| Категория товара | Дерев'яні конструктори |
| Материал | деревина |
| Материалы | деревина |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 16х11х9 см |
| Размеры упаковки | 16х11х9 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Кубики |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |