
125 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 11 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Музично-розвивальні іграшки |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Інші |
| Размер | 15х18х4 см |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0.1 |
| Язык | Украинский |