
570 ₴
484,50 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tilly |
| Вес | 0.25 кг |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вес (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вид игрушки | Каталка |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 18 місяців |
| Возрастная группа | від 18 місяців |
| Высота (см) | 15 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 55 |
| Детский возраст | від 18 місяців |
| Длина (см) | 55 |
| Категория товара | Іграшки-каталки |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 64x21x15 см |
| Размеры | 64x21x15 см |
| Размеры упаковки | 55х21х15 см |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Каталка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |