
368 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Размер | 20х13х10 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна регистрации | Китай |
| Тематика | Животные |
| Цвет | 0.32 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Элемент питания | батарейка |