
99 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Bamsik |
| Тип | Лейка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 17 см |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Размер | 22х12х17 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Цвет | 0.12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |