
307 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бамсик |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Упаковка | Сетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Висота в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |
| Высота | 22 см |
| Глибина в упаковці (см) | 52 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Комплект поставки | самоскид, лійка, пасочка |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Размер | 52х20х22 см |
| Страна регистрации | Україна |
| Тип | Набор |
| Цвет | 0.9 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |