





216 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Масік |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 60 |
| Вес (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид | Гризуни |
| Вид игрушки | Підвіска |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 3 місяців |
| Возрастная группа | від 3 місяців |
| Высота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Детский возраст | від 3 місяців |
| Длина (см) | 13 |
| Звукoвыe эффeкты | Пищалка |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Материалы | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Пол ребенка | Для всіх |
| Размер | 13х23х5 см |
| Размеры упаковки | 13х23х5 см |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Подвеска |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |