
347 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид игрушки | Трансформер |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Возраст | від 6 років |
| Высота (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Детский возраст | від 6 років |
| Длина (см) | 24 |
| Категория товара | Роботи і трансформери |
| Материал | Комбинированный |
| Материалы | комбінований |
| Размер | 24х23х9 см |
| Размеры упаковки | 24х23х9 см |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |