
218 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,2 кг |
| Возраст | від 3 років |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*1,5V AG13 (в комплекті) |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Размер | 19х11х11 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Состояние | нове |
| Тип | Машинка |
| Упаковка | Коробка |