
570 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-Toys |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Возраст | від 3 років |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Інтерактивні тварини |
| Пол | Для всіх |
| Размер | 18х20х10 см |
| Тип | Собака |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | 0.3 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |